Kiğılı 2018 yılbaşı Audi çekiliş kampanyası

20 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 3.523 kez okundu.

Ocak 2018 yılbaşı çekilişi için Kiğılı mağazalarından yapacağınız alışverişlerde verilen kodu kullanmanız gerekiyor. Kiğılı mağazalarından 200 tl ve üzeri alışverişleriniz için size yılbaşı çekilişine katılma hakkı tanınıyor. Kiğılı Giyim Ticaret Anonim Şirketi tarafından başlatılan kampanya 1 Aralık 2017 tarihinde başlamıştı. Bir ay süreyle müşteriler tarafından katılım sağlanacak ve son katılım 31 Aralık 2017 tarih ve saat 23:59 itibari ile son bulacaktır.

200 TL ve üzeri alışveriş yaptıktan sonra fiş ve faturalarınızdan çıkan şifreyi isim soyisim ve adres bilgileri ile birlikte kelimelerin aralarında birer boşluk bırakarak tüm Gsm operatörlerinden 66 35 kampanya hatırla gönderebilirsiniz. Bu gönderim için operatörlerden ücret kesintisi olabilir. Veya www.Kiğılı.com adresine girerek isim soyisim adres ve telefon bilgileri ile eksiksiz bir şekilde doldurarak çekiliş haklarını elde edebileceklerdir. Her faturadan sadece bir adet şifre çıkacak ve katılımcılar bu şifreyi bir kez kullanabilecektir. Formu doldurup gönderenler çekiliş haklarını elde edecekler. İnternetten alışveriş yapanların ise sipariş ettikleri ürünle birlikte yedi gün içerisinde adreslerine şifrenin gönderilmesi gerekiyor sisteme son giriş tarihi 7.01.2018 olarak belirlenmiştir.

Kiğılı mağazaları tarafından başlatılan çekiliş kampanyasında bir kişiye AudiA3 Sportback 1.0 Turbo dinamik es tronik 2017 model otomobil verilecektir bu otomobilin değeri 160.879,00 Liradır. Bunun dışında on kişiye Apple iPhone sekiz 64 GB cep telefonu verilecektir iPhone 8 cep telefonun fiyatı 4.199,00 Türk lirası dır. Ayrıca Kiğılı tarafından yapılacak çekiliş kampanyasında on kişi ya Sony PS4 Pro oyun konsolu birim değeri 1.899.00 TL’edir. On kişiye Apple iPad Wi-Fi 32 GB tablet birim değeri 1599,00 Tl’edir. Bunca hediyenin ardından kaç kişinin çekilişe katılacağı ve bu çekilişten kimlere nelerin çıkacağı büyük bir merak konusu. Giyim mağazaları içinde en kaliteli olanlarından biri olan Kiğılı mağazaları dünü ve bugünü ile sizlerin 2018 yılında daha müreffeh bir yaşam geçirmenizi diliyor. 2018 yılbaşı çekiliş tarihi 16 Ocak 2018 olarak belirlenmiş ve çekiliş saati sabah saat 10:00 olarak kararlaştırılmıştır.

Kampanya şartları için tıklayın.

Kiğılı 2018 yılbaşı Audi çekiliş kampanyası

Etiketler:

Kiğılı 2018 yılbaşı Audi çekiliş kampanyası Konusuna 9 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Abdulsamed Özgür dedi ki:

  En güncel aktuel katalogları sizlerden haber alıyoruz teşekkürler ederiz

 2. Avatar Cem Efe Edeş dedi ki:

  Bim aktüel her hafta cuma günleri tüm marketlere indirimli ürünleri dolduruyor ve ben her hafta da indirimli ürün bulamıyorum. Millet kapıda mı bekliyor nedir ya?

 3. Avatar Aygün Bayram dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

 4. Avatar Ayşe Gül Sobacı dedi ki:

  Bim aktüel içinde en sevdiğim ve beklediğim ürünlerin bim kataloglarını yayınlarsanız sevinirim.

 5. Avatar Özgün Bahtıyar dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

 6. Avatar İlsel Tüfekçioğlu dedi ki:

  BİM 2018 yılında da kendinden bekleneni verecek gibi. En çok takip edilen ve izlenen bim broşürlerini sizlerden almak gerçekten de çok güzel

 7. Avatar Esim Çaylar dedi ki:

  En güncel aktuel katalogları sizlerden haber alıyoruz teşekkürler ederiz

 8. Avatar Atalay Furkan Tenim dedi ki:

  En güncel aktuel katalogları sizlerden haber alıyoruz teşekkürler ederiz

 9. Avatar Süheyl Esvap dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status