MediaMarkt büyük internet kampanyası

13 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 2.716 kez okundu.

Türkiye’nin teknoloji mağazası MediaMarkt ayda 1 gün yaptığı büyün internet kampanyasını bugün yine yapıyor. MediaMarkt internet mağazasında büyük beyaz eşya indirimi ve kampanyaları başladı. İnternet kampanyaları kapsamında dünyanın ve Türkiye’nin en büyük teknoloji ürünleri kampanyasını başlatan MedyaMarkt 10 3 Aralık 2017 Çarşamba akşamı saat 23:59’da herkesi internet başında bekliyor. Ayda sadece bir gün oda bugün olan kampanya için web sitesini özel müthiş bir indirim başlıyor.

Fırsatları kaçırmamak için saat tam 23:59’da MediaMarkt İnternet sitesine girebilir Ve kampanyalı ürünleri inceleyebilirsiniz. iPhone 8 ve iPhone X ile Samsung akıllı telefonların indirime girmesini beklendiği bugün kampanyasında nelerin olabileceğini ilişkin farklı ihtimaller üzerine duruyoruz. Günün en çarpıcı haberlerini sizlere vermeye devam ederken hangi ürünlerde ne kadar indirim olduğunu öğrene bilmeniz için indirim kampanyasına dakikalar kaldığını belirtir, gelecek ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu bilmenizi isteriz.

Teknolojik ürünler mağazaları içinde en çok tercih edilen ve yaptığı kampanyalar ile müşterinin yüzünü güldüren MediaMarkt indirimli fırsat ürünleri içinde nelerin olabileceğini ilişkin sizlere vereceğimiz linke tıklayarak güncel indirim paketine ve kampanya özel ürünlerini incelemenizi istiyoruz. Yeni fırsatlar ve kampanyalar ile güncel aktüel ürünleri takip etmek için sitemizde kalmanızı öneririz.

Kamapanyalı ürünleri görmek için saat tam 23:59’da buraya tıklayın.

MediaMarkt büyük internet kampanyası

Etiketler:

MediaMarkt büyük internet kampanyası Konusuna 5 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Cavit Yaprak dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 2. Avatar Batuğhan Taşğın dedi ki:

  Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

 3. Avatar Özde Acarkan dedi ki:

  güncel kampanyalar ile broşürlerin ne zaman yayınlanacağını da bir hafta önceden haber verseniz ne iyi olurdu

 4. Avatar Nergiz Gilim dedi ki:

  BİM 2018 yılında da kendinden bekleneni verecek gibi. En çok takip edilen ve izlenen bim broşürlerini sizlerden almak gerçekten de çok güzel

 5. Avatar Mümüne Nihan Yalçıntaş dedi ki:

  HD uydu alıcılı 1080P kalitede televizyonlar ne zaman gelir acaba bu markete

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status