Migros Sanal Market’ten Kampanya

26 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 1.988 kez okundu.

Migros tarafından kurulan ve sadece online satış yapan Sanal Market indirim kampanyaları ile de diğer marketleri kıskandırmaya başladı. Sanal Market Migros bünyesinde başlattığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. 19 OCak 2018 tarihinde başlayan Sanal kampanya 31 Ocak 2018 Çarşamba gününe kadar sürecek. Sanal marketteki bu kampanya sadece ilk kez sipariş verecek müşteriler için geçerli olacaktır. Migros online mağazasının bu kampanyasından her müşteri sadece bir defa faydalanabilecek, aynı kişilerin kampanyadan birden çok kez faydalandığının tespiti durumunda, verilen hediye çekler iptal edilecektir.

Migros Sanal market kampanyasından nasıl faydalanabilirim?
Sanal mağazadan yapacağınız ilk siparişinizin 100 TL ve üzerinde harcama yapmanız gerekiyor. Ayrıca kazanacağınız hediye çek tutarları ilk alışverişe nazaran farklılık arzedebilmektedir.
Yapacağınız ilk alışveriş tutarınız 100 TL – 249.99 TL arasında ise 10 TL’lik hediye çeki, 250 TL – 499.99 TL 25 TL’lik hediye çeki, 500 TL ve üzerinde alışveriş tutarları için de 50 TL’lik hediye çeki müşterilerin hesabına en geç 48 saat içinde tanımlanarak kullanımlarına sunulacaktır. Hediye çeklerini de 28 Şubat 2018 23:59’a kadar Sanal Market’ten kullanabilirsiniz.

Migros Sanal Market’ten hangi illerde faydalanılabiliyor?

Kampanya, Migros Sanal Market Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon olmak üzere 27 ilde faal durumdadır.

Hangi ürünlerde hediye çeki kampanyasından faydalanamıyoruz?

Hediye çeki kazanmak için verilen siparişlerde elektrik/elektronik kategorisinde yer alan ürünler, yılbaşı sepeti ve hediye çeki satın alımları dahil değildir.

• İndirim kodunuzu Migros Sanal Market web sitesi veya mobil uygulamasında, ödeme sayfasında “indirim çekimi kullanmak istiyorum” şeçeneğini işaretleyip “KULLAN” kısmından kupon kodunu yazarak aktif hale getirmeniz gereklidir. Aksi taktirde kupon kodunuz geçerli olmayacaktır. Kampanyalı ürünler için tıklayın.

Migros Sanal Market’ten Kampanya

Etiketler:

Migros Sanal Market’ten Kampanya Konusuna 3 Yorum Yapıldı

  1. Avatar Zeynep Senahan Geçioğlu dedi ki:

    Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

  2. Avatar Katya İlgezdi dedi ki:

    Teknoloji ürünlerine ağırlık verilmeli. Cep telefonları özellikle çokça gelsin artık. iPhone 7 ve iPhone8 ile iPhoneX kampanyaları gelsin

  3. Avatar Köker Taşcıoğlu dedi ki:

    Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status