Nescafe BMW ve iPhone 8 çekilişine katılın

20 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 5.049 kez okundu.

Türkiye Nescafe araba çekilişine odaklandı. Nescafe çekiliş 2018 15 Ocak günü saat 00:01 itibariyle başladı. Tüm Türkiye’den çekiliş kampanyasına katılım sağlanabiliyor. Nescafe araba çekilişi nde hangi marka araba veriliyor sorusunun cevabı belli oldu. Nescafe 2018 çekiliş kampanyasında 11 şanslı katılımcıya BMW 118i Joy Plus 2017 Model Otomobil Hediye edilecektir. Bu muhteşem çekiliş kampanyasına katılmak için acele etmelisiniz Çünkü nisan ayında çekiliş kampanyası son bulacak ve noter huzurunda İstanbul’da çekiliş yapılacaktır. Kampanya bununla sınırlı değil ayrıca 111 adet iPhone 8 64 GB akıllı cep telefonu 111 talihliyi bekliyor olacak.

Nescafe BMW ve iPhone 8 çekilişi

Nescafe çekiliş kampanyasında verilen BMW otomobilin fiyatı ne kadar diye soranlar oluyor Bunun cevabını vermek için lafı uzatmaya gerek yok Nescafe BMW 2018 fiyatı 138.777,22 TL Belirlenmiş durumda. Ayrıca Iphone 8 lerin fiyatını merak edenler için bunu da Araştırdık ve Nescafe çekilişinde verilecek Iphone 8 lerin her birini fiyatı 5.192,00 TL Olarak saptandı. Siz de nescafe ürünlerini alarak üzerinden çıkan şifreyi ister SMS yoluyla tüm GSM şirketlerinden Turkcell Vodafone Türk Telekom aracılığıyla çekilişe katılabilirsiniz. Dilerseniz Nescafe çekiliş kampanyası oluşturulan özel web sitesi üzerinden online olarak katılım sağlayabilirsiniz. internet sitesinde yapacağınız başvurular için ücret istemem ekte olup, SMS yoluyla yapacağınız her bir başvuru için 65 kuruş faturanıza yansıtılacaktır.

Nescafe BMW 2018 çekilişi ne zaman yapılacak?

Nescafe çekilişi 2018‘de siz de 11 + 111 tarihliden biri olmak isterseniz hemen çekilişe katılabilirsiniz Nescafe çekilişi 26 Nisan 2018 perşembe günü yapılacak.

Hangi ürünlerde çekilişe katılım şifresi var?

Nescafé 3’ü 1 Arada Orijinal, Nescafé 3’ü 1 Arada Extra, Nescafé Crema Latte, Nescafé 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü veya Nescafé 2’si 1 Arada alarak şifrelerini kullanıp çekilişe katılabilirisiniz.

Nescafe çekilişine son katılım tarihi ne zaman?

Türkiye’nin merakla beklediği çekiliş 15 Ocak 2018 tarihinde başlamıştı çekilişe katılanlar 16 Nisan 2018 günü saat 23:59’a kadar devam edecektir. Bu saatten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Nescafe çekilişinde bir üründen kaç kez başvuru yapabilirim?

Nescafe tarafından düzenlenen çekiliş kampanyasında verilen şifreler sadece bir katılım hakkı vermektedir Bunun dışında gönderdiğiniz SMS ler ya da başvuru formları dikkate almayacaktır.

Nescafe BMW ve Iphone 8 çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?

BMW 2018 çekiliş kampanyası ile 111 kişiye verilecek olan Iphone 8 çekiliş sonuçları 26 Nisan 2018 tarihinde yayınlanacak Takvim gazetesinde yer bulacaktır Ayrıca Iphone 8 çekilişi ve BMW 11 adet Nescafe çekilişi sonuçları aktüel ürünler sayfamızda yayınlanacaktır sizde ürünlerin kime çıktığını öğrenmek için sitemizi takip edebilir Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı güncel olarak izleyebilirsiniz.

Nescafe BMW ve iPhone 8 çekilişine katılın

Etiketler:

Nescafe BMW ve iPhone 8 çekilişine katılın Konusuna 19 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Canel Sofyalıoğlu dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

 2. Avatar Oltun Çanga dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 3. Avatar Yiğithan Kocademir dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 4. Avatar Ayçiçek Saygın dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 5. Avatar İsmail Tazegül dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 6. Avatar Berfin Elif Özay dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 7. Avatar Kevser Portakal dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 8. Avatar Şayan Yeniev dedi ki:

  indirimlerin devam etmesini bekliyoruz. yetkililer duyun sesimizi

 9. Avatar Seli M Sharef Dökülmez dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

 10. Avatar Nusret Palut dedi ki:

  Torpido gözünü dolduracak ürünler bekliyoruz tüm marketlerden ve mağazalardan. Takipteyiz bakın bekliyoruz.

 11. Avatar Cemile Kazici dedi ki:

  Güncel kataloglar ve broşürleri neden yayınlamadınız. Bunlar eski ürünler değil mi? Sanki hep aynı ürünleri yeni diye getirip bizi kandırıyor bu dürzüler ya

 12. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  HD uydu alıcılı 1080P kalitede televizyonlar ne zaman gelir acaba bu markete

 13. Avatar Memet Ali Ardıç dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 14. Avatar İclal Akkoyun dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 15. Avatar Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

 16. Avatar Cansev Arat dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 17. Avatar Muhammer Özsoydan dedi ki:

  Bim aktüel her hafta cuma günleri tüm marketlere indirimli ürünleri dolduruyor ve ben her hafta da indirimli ürün bulamıyorum. Millet kapıda mı bekliyor nedir ya?

 18. Avatar servet dedi ki:

  mercdesaraba

 19. Avatar Alper Emin Erkuş dedi ki:

  Bim aktüel ürünler salı günleri ne kadar ürün getiriyor öyle ya. Ben bim ürünleri içinde en fazla bim tv kampanyası kataloğunu merakla bekliyorum

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status