Şok 17 Ocak indirimleri güncel kataloğu

25 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 4.681 kez okundu.

Şok market 17 Ocak 2018 aktüel ürünler kataloğunun içinde neler olduğuna dair sızma bilgiler gelmeye başladı. Hani ürünlerde yüzde kaç indirime gidilecek. Sizler için konuyu detaylandırmaya ve reyonları dolduracak indirimli ürünleri tespit etmeye çalışacağız. Alt ve orta gelir sınıfına yönelik ekonomik alışveriş imkânı sağlayan Şok marketler zinciri faaliyetlerini 1995 yılından bu yana devam ettirmektedir. Hedef kitlesi konusunda marketi sınırlamamak da gerekir çünkü bazı üst gelir grubundan kişiler aynı marka ürüne fazla para vermek istememektedir. Yani kampanya zamanlarını takip ederek diğer zamanlarda da seçici alışveriş yapan kişiler görülebilir. Şok marketler kurulduğu dönemden bu yana faaliyetlerinde belli bir çizgiden gitmiştir. Zamanla yenilenme içerisine girerek değişiklikler de olmuştur. Bu konsept değişiklikleri ile hedef kitlesini daha da geliştirmiş, rakip firmalara fark yaratmıştır. Bunda ilk dönemlerde Migros marketle birlikte hareket etmesi de etkilidir. 2011 yılında el değiştiren marka günümüzde de faaliyetlerini başarılı şekilde devam ettirmektedir. Şok kampanya zamanları ile müşterilerin dikkatini çeken marketler zinciri, beklentilerinizi karşılayarak keyifli alışveriş yapmanızı hedefler.

Şok Mağazalarında İndirim Zamanı

Şok güncel indirim zamanını merak eden müşteriler için Ocak 2018 3 Ocak çarşamba itibariyle başlayacak aktüel ürünler kataloğu, 10 Ocak 2018 indirimli ürünleri ile devam edecek. 17 Ocak 2018 fırsatları ile haftanın yıldızları da haftasonu indirim reyonlarına gelecek. 24 Ocak 2018 çarşamba ile 31 Ocak 2018 tarihlerinde mağazalara ulaşabilirsiniz. Yeni yılda avantajlı alışverişler yapmak için bu zamanları kaçırmamanız önerilir. Birçok üründe sınırlı süre için indirimler olacaktır. Ürün çeşitliliği bakımından birçok farklı seçenek görmek mümkündür. Bu ürünlerin hangisi olduğunu internet sitesi üzerinden veya doğrudan mağazalardaki kataloglardan bulabilirsiniz. Ancak indirim sürelerine ayrıca önem vermek gerekir. Belirtilen süre geçtiğinde sistemde fiyat güncellemesi de eski haline dönecektir.

Diğer Marketlere Göre Şok Nasıl?

Şok marketler gibi birçok market çeşidi görmek mümkündür. Bu marketlerin hedef kitlesi de benzer şekildedir. Yani ekonomik alışverişler için ürünler mağazada yer alır. Bu noktada diğer mağazalar kötüdür deme doğru bir bakış açısı olmaz. Sektörde her kurumun kendi bazı hedefleri ve kurumsal politikaları vardır. Ayrıca herkesin beklentileri de farklı olacaktır. Yani bir A kişisi alacağı ürünü şokta bu hafta bulurken diğer bir kişi başka bir markette bulabilir. Yani birçok etken belirleyicidir denebilir. Alışveriş yapma rahatlığı bakımından Şok marketlerin kendi bünyesinde bir değerlendirme olursa yeni düzenleme ile alışveriş daha kolay ve yorucu olmayan hale gelmiştir. Dekorasyon, raf düzenlemesi ayrıntıları marketlerin çoğunu ferahlatmıştır. Bu da önemli bir ayrıntıdır.

Şok market indirimli ürünler kataloğu 2018 Şok market indirimli ürünler kataloğu 2018 Şok market indirimli ürünler kataloğu 2018 Şok market indirimli ürünler kataloğu 2018

 

Şok Aktüel Ürünler ya da İndirimli Ürünler Kataloğu

Her markette olduğu gibi şok marketlerde de aktüel ürünler müşterilerin dikkatini çeken ürünlerden oluşur. Aktüel ürünlerden kastedilen güncel zamana uyan ürünlerdir. Örneğin sonbahar aylarında battaniyeler ortaya çıkar. Okul dönemlerinde kırtasiye malzemeleri ön planda olur. Hayvanları koruma haftasında hayvan mamalarına öncelik verilebilir ve indirimler olabilir. Bu dönemlerde siz de alışveriş yaparak şok aktüel ürünler için avantajlar elde edebilirsiniz. İdeal sonuçlar için zamanı takip etmeniz yeterlidir. Ekonomik fiyatlarla en iyi ürünleri Şok marketlerden bulabilirsiniz. Hedef ürüne önceden karar vermek için katalogları iyice değerlendirmeniz önerilir. Eğer karşılaştırma yapıyorsanız da diğer mağazalardaki ürünlerin kampanyalı satış zamanını bekleyebilirsiniz.

Şok 17 Ocak indirimleri güncel kataloğu

Etiketler:

Şok 17 Ocak indirimleri güncel kataloğu Konusuna 11 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Hayat Konyar dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 2. Avatar Enes Kızmaz dedi ki:

  aktüel ürünlerde en iyi site burası ya

 3. Avatar Esat Soyadı dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 4. Avatar Elif Feyza Ayrım dedi ki:

  güncel kampanyalar ile broşürlerin ne zaman yayınlanacağını da bir hafta önceden haber verseniz ne iyi olurdu

 5. Avatar Ferdacan Aruca dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 6. Avatar Lerzan Tugrul dedi ki:

  Boyner indirim kupon kodlarını günceller misiniz? Hediye kupon koduna ihtiyacım var da.

 7. Avatar Ömer Faruk Kadı dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 8. Avatar Selma Kuloğlu dedi ki:

  Bim aktüel ürünler salı günleri ne kadar ürün getiriyor öyle ya. Ben bim ürünleri içinde en fazla bim tv kampanyası kataloğunu merakla bekliyorum

 9. Avatar Haluk Barış Karaçeşme dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 10. Avatar Şayan Yeniev dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 11. Avatar Ramazan Tarık Hamarat dedi ki:

  HD uydu alıcılı 1080P kalitede televizyonlar ne zaman gelir acaba bu markete

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status