Şok 21 Şubat 2018 aktüel ürünler kataloğu

13 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 2.745 kez okundu.

21 Şubat aktüel ürünler Şok market kataloğunda eldivenden merdivene birçok ürün yer alıyor. Güncel indirim kampanyası ile 21 Şubat 2018 Çarşamba günü tüm Şok Market mağazalarına gelecek olanları artık siz belirleyin. Şok bu hafta neleri indirim reyonlarında satışa sunmalı? Sizin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak hangi ürünlerin Şok mağazalarına getirilmesini istersiniz? Geçtiğimiz haftadan bu yana sizden gelen mailler ve mesajlara göre en fazla ihtiyaç duyulan ürünleri listeledik. Ev kadınlarının daha fazla ilgi gösterdiği aktüel ürünler Şok kataloğunda erkeklerin istedikleri ürünler de azımsanmayacak düzeyde. Türkiye’nin en büyük marketler zinciri sıralamasında ilk 3 içinde olan Şok aktüel market her hafta çarşamba günleri indirim kampanyası düzenliyor. Bu indirimli olacak ürünlerin katalogları pazar gününden itibaren şubelerde müşterilere dağıtılmaya başlanırken pazartesi ya da en geç salı günü de Şok market internet sitesinde yayınlanıyor. Sizler için biz daha önce bunu kataloğu yayınlayarak diğer marketlerin indirimli ürünleri ile mukayese imkanı sağlamaya çalışıyoruz.

Her cuma BİM market kampanyalı ürün getirirken her perşembe günü de A101 ve Hakmar mağazaları aktüel ürün kampanyasını başlatıyor. Her hafta elektrikli çaydanlık setinden katı meyve sıkacağına, Persil Matik deterjandan spor ayakkabısına onlarca üründe indirim var. Şok market ikincisi yüzde 50 indirimli kampanyasında da bu hafta temizlik ürünleri yoğunlukta yer alırken 21 Şubat 2018 tarihinde gelecek olan kampanyalı ürünlerin neler olduğuna dair henüz bir katalog yayınlanmadı. Sizler için güncel katalogları 14 Şubat 2018 Çarşamba için çıkanları yayınlıyoruz. Yeni Şok indirim katalogları yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlere sunacağız. Siz de henüz indirimli ürünler belirlenmemişken, sizlere gerekli olan ihtiyaç duyduğunuz market ürünleri hakkında taleplerinizi yorum bölümünden yazarak Şok market yetkililerine seslerinizi duyurabilirsiniz.

Kampanya ve indirimler denince akla gelen aktuelurunlerde.com sayfamız halkın, ihtiyaçlarını daha ucuza ve en kaliteli ürünlerle sağlaması için elinden gelen çabayı göstermeye devam edecektir. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel indirimleri ve çekilişleri de zamanında öğrenip, bu avantajlardan yararlanmaya devam edin.  Şok Market dışında tüm diğer marketler zincirleri için de katalogları ilk yayınlayan sitelerden biri olduğumuzu unutmayınız.

Şok 14 Şubat 2018 aktüel ürünler kataloğu

Şok 21 Şubat 2018 aktüel ürünler kataloğu

Etiketler:

Şok 21 Şubat 2018 aktüel ürünler kataloğu Konusuna 18 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Katya İlgezdi dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 2. Avatar İsmail Enes Eruzun dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 3. Avatar Samet Emre Dikbaş dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

 4. Avatar Emine Tuğçe Özırk dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 5. Avatar Mehmet Enes Canan dedi ki:

  Türkiyede en büyük kampanyaları ve indirimleri haber veren siteler içinde en beğendiğim sitedir aktuelurunlerde.com bu çizginizi sakın bozmayın

 6. Avatar Seyit Ahmet Karadağ dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 7. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 8. Avatar Atak Batar dedi ki:

  HD uydu alıcılı 1080P kalitede televizyonlar ne zaman gelir acaba bu markete

 9. Avatar Gündüz Mağden dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 10. Avatar Tanberk Yükselen dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 11. Avatar Mustafa Furkan Işınay dedi ki:

  Torpido gözünü dolduracak ürünler bekliyoruz tüm marketlerden ve mağazalardan. Takipteyiz bakın bekliyoruz.

 12. Avatar Sehmus Mursal dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 13. Avatar İclal Akkoyun dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 14. Avatar Ayşe Gül Sobacı dedi ki:

  Aktüel ürünler sayfasına bize bu denli hizmet ettiğinden ötürü teşekkürler ederiz bim program bim bu hafta nelerde sürpriz yapar acaba

 15. Avatar Mustafa Sefa Hopacı dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 16. Avatar Sevginur Aşcı dedi ki:

  Teknoloji ürünlerine ağırlık verilmeli. Cep telefonları özellikle çokça gelsin artık. iPhone 7 ve iPhone8 ile iPhoneX kampanyaları gelsin

 17. Avatar Dilhan Çakanel dedi ki:

  indirimlerin devam etmesini bekliyoruz. yetkililer duyun sesimizi

 18. Avatar Erk Deha Harmankaya dedi ki:

  Bim aktüel içinde en sevdiğim ve beklediğim ürünlerin bim kataloglarını yayınlarsanız sevinirim.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status