ŞOK 28 Şubat 2018 aktüel ürünler broşürü

25 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 3.294 kez okundu.

Şok market kataloğu 28 Şubat 2018 çarşamba günü satışa sunulacak ürünler hakkında kampanyalı fiyatları sizlere duyurmak adına dağıtıldı. Biz de Şok okul malzemelerinin de bulunduğu 2018 yılı güncel kataloğunu sizlere sunmaya karar verdik. Bim aktüel ürünler kataloğunda olduğu gibi Şok markette de ikinci kampanya günü belirlendi. Buna göre salı günlerine ek olarak 3 Mart 2018 cumartesi günü de az sayıda da olsa sizlerin dikkatini çekecek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak kampanyalı ürünler kataloğa eklendi.

ŞOK 28 Şubat 2018 kataloğunda neler olacak?

A101 aktüel ürünler marketinde de benzer bir sistematik uygulanmaya başlandı. Her hafta perşembe günleri indirim kampanyası uygulayan mağazanın Aldın aldın, haftanın yıldızları ve çok al az öde gibi kampanyalarına şahit olmaktayız. Şok market diğer rakiplerine nazaran daha sakin bir kampanya yönetimi sergilese de gelen ürünlerin halkta meydana getirdiği sansasyonel vak’alara bakınca Şok market aktüel kampanyalarının da hiç de gözardı edilmeyecek kadar takipçi tarafından izlendiğine şahit oluyoruz. Özellikle 2017 yılında şok aktüel 13 eylül tarihinde internet ortamında en fazla aranan ve takip edilen aktüel mağaza olarak dikkatleri üzerine topladı. Şok market kitaplık getirip de indirime sunduğu bu ayda tekil olarak 5 milyon tekil ziyaretçi tarafından aranarak ürünler ve katalogların ne kadar merak edildiğini de göstermiş oldu. Bizim sayfamızda da 2017 yılının ortalarından itibaren en fazla kampanya ve aktüel ürün getiren mağazaların ürünleri hiç ayrım yapılmaksızın her hafta sizlere sunuldu. Buradaki amacımız sizlerin en kaliteli ve sağlam ürünü, en uygun fiyatlı ve ucuz ürün olarak satın almanızın önünü açmaktı. Hakmar mağazaları da Şok marketin rakibi olmasına rağmen daha sığ bir yapılaşması olan mağazadır. Buradan yapılan araştırmaları analiz ettiğimizde Hakmar ile Şok market arasında kıyasıya bir rekabetin olduğuna şahit oluyoruz. Bu hafta Şok market kitaplık getirecek mi diye soranlar için 28 Şubat 2018 tarihli kataloğu sizlere sunacağız. Sizlere sunacağımız katalogların kaliteli görüntüye sahip olmasına da dikkat ediyoruz. Birçok mağazanın internet sitesine eklenmeden önce Şok aktüel kataloğunu dağıtmaya başlaması bizim de güncel broşürleri mağazalardan toplamamızı zorunlu kılıyor.

Şok indirimli ürün broşürlerini neden yayınlıyoruz?

İndirimler ve fırsatlar ile çekiliş kampanyalarında sizlere sunulacak tüm olanakların neler olduğuna bakmaksızın sizler için haftanın belli günleri dışında informal bir biçimde gelişen ve haberdar olduğumuz tüm duyuruları sizlere herkesten önce duyurma hevesiyle araştırmalar yapmaktayız. Tüm marketler ve mağazalar ile büyük internet sitelerinin başlatacağı kampanyaları, indirimleri ve çekilişleri haber alır almaz sayfamızda siz değerli ziyaretçilerimize duyurarak, sizlerin alışverişlerinizi karlı duruma dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Bizim bu sayfadan nasıl gelir elde ettiğimizi soranlar için de açıklama yapmamız zorunlu hale geldi. Tabi ki yaptığımız umum hizmeti değil. Biz de web sitemiz ve çalışanlarımızın külfetini cebimizden ödemiyoruz. Sitemizin gelir kaynağı sitede de göreceğiniz değişen reklamlarımız. Bu reklamların en aza indirilmesi ya da reklamsız bir sayfa sunabilmemiz için desteklerinizi bekliyoruz. Bağış yaparak hizmetlerin kalıcı ve reklamsız hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Şok Market mi, Bim aktüel mi A101 market mi?

Şok market kataloğu Bim aktüel ürünler kataloğu gibi değil. Çünkü Bim mağazaları katalogları hiç yayınlamıyor. İnternet sitesinde tek tek .png formatında resimlerden oluşan online bir broşür dağıtsa da indirimin başlayacağı günün bir gün öncesinde yayınlanan bu broşürler de çok işe yaramıyor. Çünkü Türkiye’de millet günler öncesinde indirime girecek ürünleri arıyor ve bu ürünlerin en uygun hangi markette oalcağını araştırıp satın almaya günler hatta haftalar öncesine karar veriyor. Siz de günler öncesinde Şok aktüel gibi diğer marketlerin de indirimli ürünlerini görmek ve fiyatlarını kıyaslayarak en uygun markanın nerede ve hangi fiyattan satılacağını öğrenme fırsatı bularak bütçenizi yormadan alışveriş yapın. Şok aktüel marketleri Yıldız Holding bünyesinde Ülker Grubu tarafından işletilen Türkiye’nin en büyük marketleri arasında yer almaktadır.

Şok market indirimleri 28 Şubat 2018 Şok aktüel bu hafta Şok indirimli ürünler 2018

ŞOK 28 Şubat 2018 aktüel ürünler broşürü

Etiketler:

ŞOK 28 Şubat 2018 aktüel ürünler broşürü Konusuna 10 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Safa Ahmet Baydar dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 2. Avatar Talya Tezmen dedi ki:

  Bim aktüel her hafta cuma günleri tüm marketlere indirimli ürünleri dolduruyor ve ben her hafta da indirimli ürün bulamıyorum. Millet kapıda mı bekliyor nedir ya?

 3. Avatar Ödül Kayalı dedi ki:

  En güncel aktuel katalogları sizlerden haber alıyoruz teşekkürler ederiz

 4. Avatar Ünzile Kalfaoğlu dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

 5. Avatar Ahmet Berk Yücekayalı dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

 6. Avatar Nüvit Yavaşer dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 7. Avatar Zeynep Nihan Aydınlıoğlu dedi ki:

  En güncel aktuel katalogları sizlerden haber alıyoruz teşekkürler ederiz

 8. Avatar Simge Nur Saraçgil dedi ki:

  Bim aktüel ürünler salı günleri ne kadar ürün getiriyor öyle ya. Ben bim ürünleri içinde en fazla bim tv kampanyası kataloğunu merakla bekliyorum

 9. Avatar Elif Feyza Ayrım dedi ki:

  HD uydu alıcılı 1080P kalitede televizyonlar ne zaman gelir acaba bu markete

 10. Avatar Melis Ezgi Kabayuka dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler. 2018 yılı kampanyaları da bir an önce gelsin.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status