Şok aktüel 17 Ocak 2018 indirimli ürünler kataloğu

12 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 4.233 kez okundu.

Şok mağazalarında 17 Ocak 2018 çarşamba indirimli ürün katalogları nihayet yayınlandı. Şok markette bu hafta hangi ürünler indirime girecek sorusunun yanıtını vermek adına aşağıdaki katalogları inceleyebilirsiniz. İlk olarak katalogta bulunan Axen marka 32 inç uydu alıcılı led TV dikkatimizi çekiyor. 82 ekran televizyon hakkında yapılan yorumları inceleyin. Sayfamızda da ürünleri satın alanların ürünler hakkında ve kendilerine verilen Şok aktüel market çalışanlarının verdiği hizmet ile ilgili yorumlarınızı da bırakabilirsiniz. Hd uydu alıcılı Axen TV bu hafta Şok markette 729 TL’ye satılmaya başlanacak. Kawai marka HD uydu alıcısı da kampanyalı alışveriş yapmak isteyenlere özel fiyatla geliyor. 2 yıl garantili uydu alıcı 4000 kanala kadar kapasitesi olan süper bir cihaz. Çanak anten kullanıcılarının artık yenilikten haberdar olması gerekiyor. Bu ürün eski çanaklarla uğraşmanızın da önüne geçecek. Kurulum yapılmış şekilde size teslim edilecek olan ürün ile ilgili alıcı yorumlarını da aşağıdan inceleyin.

Rakamlı yer karosu çocuklar için muhteşem bir ürün ve tam 1 metrekarelik alanı kaplıyor. Çocuklarınızın oyunla rakamları öğrenmesini istemez misiniz? Oyuncak rakamlı yer karosunu sadece 29,90 TL’ye satın alabilirsiniz. ÇAntalı oyun hamuru seti de bu hafta Şok mağazalarında dikkatinizi cezbedecek bir ürün olarak karşımızda. 15 Liraya satılmaya başlanacak olan ürün ile ilgili kataloğumuzdaki görselleri incleyebilirsiniz. Bay ve bayanlar için Şok marketin çorap indirimi de başladı. Termal çorap ayaklarınızı üşütmeyecek biçimde imal edilmiştir. Bayan termal tayt tüm bedenleri ile mağazamızda 17 Ocak 2018 aktüel kataloğunda görülüyor. Ayrıca market arabası çocuklarınızın alışveriş yapma eğilimini gözler önüne serecek bir oyuncak. Sürpriz yumurta da 2,95 TL’ye satılmaya başlanacak.

Şok market Hometech Notebook  intel Atom işlemcili 14,1 ekran bilgisayar Windows işletim sistemi kurulu şekilde 2 yıl firma garantili sadece 699 TL’ye satılacak. Laptop fiyatlarını merak edenler ve ikinci el bilgisayar arayanların sıfır bilgisayar almasını tavsiye ederiz. Hatta ikinci el uygun tablet ya da iPad arayanlara önereceğimiz Şok marketin indirimli ürünü Kawai 7 Tablet hem sıfır olması hem de uygun fiyatlı olması vesilesi ile almanızı tavsiye ettiğiniz bir ürün. Şok aktüel mağazalarının tüm şubelerinde 17 Ocak indirim gününde satılmaya başlanacak olan ürünlerin kataloglarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Şok market indirimli ürünler kataloğu 2018 Şok market indirimli ürünler kataloğu 2018 Şok market indirimli ürünler kataloğu 2018 Şok market indirimli ürünler kataloğu 2018

Şok aktüel 17 Ocak 2018 indirimli ürünler kataloğu

Etiketler:

Şok aktüel 17 Ocak 2018 indirimli ürünler kataloğu Konusuna 16 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

 2. Avatar Mehtap Pehlivanoğlu dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 3. Avatar Nüvit Yavaşer dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 4. Avatar Kubat Malekı Ravasan dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 5. Avatar Mehmet Han Kocabaş dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 6. Avatar Can Güney Bülbül dedi ki:

  Yapılan güncel çekilişlerin de duyurulmasını bekliyoruz

 7. Avatar Beyda Zöğ dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 8. Avatar Okbay Fatih dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 9. Avatar Ali İsmail Babacan dedi ki:

  Bim aktüel her hafta cuma günleri tüm marketlere indirimli ürünleri dolduruyor ve ben her hafta da indirimli ürün bulamıyorum. Millet kapıda mı bekliyor nedir ya?

 10. Avatar Ahmet Berke Kargın dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

 11. Avatar Maisam Kişin dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 12. Avatar Mustafa Kerem Cansu dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 13. Avatar Chakan Kukaracı dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 14. Avatar İzel Okcu dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 15. Avatar Merve Nur Özpolat dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

 16. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status