Şok aktüel 21 Şubat 27 Şubat 2018 kataloğu

20 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 1.037 kez okundu.

Şok market aktüel ürünlerde bu hafta 21 Şubat aktüel ürünleri kataloğunun içinde bulunan ürünler yer alacak. Şok aktüel kataloğunda evin ihtiyaçları için Şok size yeter de artar. 21 Şubat 2018 Şok market indirim fırsatlarında yine sizleri heyecanlandıracak ürünler geliyor. Yarından itibaren tüm Ülker Şok market şubelerine gelecek olan en güzel aktüel market ürünlerinde yok yok desek yeridir. Çünkü farklı kategorilerden dört sayfalık güncel katalog içinde gerçekten de sizlerin günlerdir istediği ve beklediği hatta bizim sayfalarımızdan talep ettiği ürünleri göreceksiniz.

Elektrikli mutfak aletlerinin başında Sinbo ve Fantom gelirken Arçelik ve Samsung marka ürünlerin de olduğunu görmekteyiz. Kaliteli ve ucuz indirimli ürünlerin neler olduğunu geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de aktuelurunlerde.com sayfası olarak biz duyuruyoruz.

İşte Şok aktüel 21 Şubat 27 Şubat 2018 kataloğundaki o ürünler ve fiyatları. Şok aktüel 21 Şubat 27 Şubat 2018 Şok aktüel 21 Şubat 27 Şubat 2018 Şok aktüel 21 Şubat 27 Şubat 2018

 

Şok aktüel 21 Şubat 27 Şubat 2018 kataloğu

Etiketler:

Şok aktüel 21 Şubat 27 Şubat 2018 kataloğu Konusuna 8 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Zehranaz Usanmaz dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 2. Avatar Selime Hüner dedi ki:

  Bim aktüel her hafta cuma günleri tüm marketlere indirimli ürünleri dolduruyor ve ben her hafta da indirimli ürün bulamıyorum. Millet kapıda mı bekliyor nedir ya?

 3. Avatar Çağla Saçak dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 4. Avatar Zeynep Neslihan Uçanok dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 5. Avatar İslam Eshaqzada dedi ki:

  Yapılan güncel çekilişlerin de duyurulmasını bekliyoruz

 6. Avatar Sırma Begüm Altunbaş dedi ki:

  Türkiyede en büyük kampanyaları ve indirimleri haber veren siteler içinde en beğendiğim sitedir aktuelurunlerde.com bu çizginizi sakın bozmayın

 7. Avatar Altay Paksoy dedi ki:

  Teknoloji ürünlerine ağırlık verilmeli. Cep telefonları özellikle çokça gelsin artık. iPhone 7 ve iPhone8 ile iPhoneX kampanyaları gelsin

 8. Avatar Mehmet Enes Canan dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status