Şok aktüel 25-28 Kasım 2017

21 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 2.824 kez okundu.

Şok market aktüel ürünler listesinde 25 Kasım günü gelecek olanları müşterilerine duyurdu. Aktüel ürünlerde bu hafta nelerin olduğunu merak edenler için güncel katalogları yayınlıyoruz. Şok aktüel 30 Kasım 2017 güncel katalogları henüz gelmedi. Ancak 25 Kasım 2017 tarihi itibari ile nelerin indirime gireceği belli oldu.  İndirimlerin ve kampanyaların öncüsü Ülker Yıldız Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Şok marketler zinciri her ay önemli ürünleri 4 farklı tarihte tüm şubelerinde aynı anda satışa sunuyor. Bu ürünler ülke gündemine reklamlar vasıtası ile geliyor. Genellikle indirimlerin televizyon reklamları ile duyurulduğunu düşünenler yanılmasın, şok market indirimli ürün reklamları artık kalıcı olarak bütün illerdeki en köşe başı noktalarda bilboard reklamalrına ya da raket reklamlarında boy gösteriyor.

Şok aktüel markette nelerin satıldığını merak edenler için güncel listeleri ve aktüel fırsat ürünlerini her hafta hiç aksatmadan yayınlıyoruz. Biliyoruz ki şok marketin indirimlerini milyonlarca vatandaş yakından takip ediyor. Örneğin bu haftanın indirimli ürünlerinde en dikkat çeken ürünler Axen 32 inç uydu alıcılı led TV. 2 yıl garantili 82 ekran televizyonda yok yok. Şok market Axen televizyon yorumlarına bakarak bu ürün hakkında daha sağlıklı bilgiler alabilirsiniz. Axen HD televizyon bu haftaya özel sadece 699 TL indirimli fiyatıyla tüm şok market şubelerinde satışa sunulacak. Sinbo infrared ısıtıcı kış aylarını sıcak eden bir ürün. sinbo ısıtıcı hakkındaki yorumlara bakarak bu ürün hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Şok aktüel 25-28 Kasım 2017

Etiketler:

Şok aktüel 25-28 Kasım 2017 Konusuna 14 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Ali Furkan Yeşilova dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 2. Avatar Ödül Kayalı dedi ki:

  Teknoloji ürünlerine ağırlık verilmeli. Cep telefonları özellikle çokça gelsin artık. iPhone 7 ve iPhone8 ile iPhoneX kampanyaları gelsin

 3. Avatar Gülçe Kıvılcım dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

 4. Avatar Zülcenah Mortepe dedi ki:

  Teknoloji ürünlerine ağırlık verilmeli. Cep telefonları özellikle çokça gelsin artık. iPhone 7 ve iPhone8 ile iPhoneX kampanyaları gelsin

 5. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 6. Avatar Öznur Çulhaoğlu dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

 7. Avatar Bernanur Zeybekci dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 8. Avatar Zerin İshakoğlu dedi ki:

  Türkiyede en büyük kampanyaları ve indirimleri haber veren siteler içinde en beğendiğim sitedir aktuelurunlerde.com bu çizginizi sakın bozmayın

 9. Avatar Aynur Dilan Hancı dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 10. Avatar Kerem Arda Tatlısu dedi ki:

  Bim aktüel her hafta cuma günleri tüm marketlere indirimli ürünleri dolduruyor ve ben her hafta da indirimli ürün bulamıyorum. Millet kapıda mı bekliyor nedir ya?

 11. Avatar Gencay Söker dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 12. Avatar Denizcan Ilık dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler. 2018 yılı kampanyaları da bir an önce gelsin.

 13. Avatar Zeynep Doğa Gürses dedi ki:

  Torpido gözünü dolduracak ürünler bekliyoruz tüm marketlerden ve mağazalardan. Takipteyiz bakın bekliyoruz.

 14. Avatar Mehmet Kemal Dengizek dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status