Şok market 10 Ocak aktüel ürünler kataloğu

28 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 13.627 kez okundu.

Türkiye’nin her şehrinde çok sayıda farklı şubesi bulunan Şok marketlerinden alışveriş yapmak isteyenler şok aktüel ürünler sayesinde seçmiş oldukları ürünleri daha uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirler. Cumartesi günleri geçerli olan aktüel ürünler sayesinde farklı kategorilerde hazırlanmış olan ürün seçenekleri daha uygun fiyat seçenekleriyle satın alma imkanı elde edebilirsiniz.

Mutfak eşyaları, dekorasyon ürünleri, kağıt grubu ürünleri, oyuncaklar, ev tekstili ürünleri, kıyafet ve daha pek çok farklı kategori üzerinde hazırlanmış olan ürün seçenekleri indirimli fiyatları ile Şok şubelerinde satışa sunulmaktadır. Cumartesi günü indirime giren Şok market ürünlerinden satın almak isteyenler geçerli olan tarihler aralığında en yakın şubeye giderek ürün seçeneklerine ulaşabilirler.

Güncel Aktüel Ürünler
Devamlı olarak güncellenen kataloglar sayesinde özellikle indirimli ürün satın almak isteyenler için her hafta farklı ürün seçenekleri satışa sunulmaktadır. Gıda ürünlerinin yanı sıra çok sayıda farklı alanda hazırlanmış olan ürün seçenekleri bulunmaktadır. Şok haftaya gelecek ürünler ile yeni indirimler hakkında detaylı bilgi sahibi olun. Bu sayede satın almak isteyenler belirtilen tarihler aralığında cumartesi gününden itibaren satışa sunulan ürün seçenekleri en yakın şubeden tedarik edebilirler.

Fırsatları kaçırmak istemediğiniz her durumda şok güncel indirim kataloglarını site üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Devamlı olarak güncellenen kataloglar sayesinde belirtilen tarihlerde satın alabileceğiniz ürün seçenekleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. Her kategori için hazırlanmış olan indirimli ürün seçenekleri farklı kataloglar üzerinden sunulmaktadır.

Şok Aktüel Kampanyalı Ürünler
Şok marketlerinden satın alabileceğiniz kampanyalı ürünler ihtiyaç duyduğunuz her durumda daha uygun fiyatlar ile istediğiniz ürünlere sahip olmanızı sağlamaktadır. Her hafta değişen ürün seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok daha fazla ürün seçeneğini bütçenize uygun fiyatlar ile satın almanızı sağlamaktadır. Fırsatları kaçırmak istemeyenler katalogları takip ederek her hafta satışa sunulan ürün seçenekleri hakkında bilgi alabilirler.

10 Ocak 2018 Çarşamba şok aktüel ürünleri 17 Ocak 2018 Şok indirimli ürünleri gelene kadar reyonlarda kalacak.  24 Ocak şok aktüel katalogları ise  31 Ocak çarşamba 2018 tarihinde yeniden güncellenecek ve güncellenen kataloglar ocak ayı için her cumartesi Şok marketlerinden tedarik edebileceğiniz ürün seçeneklerindeki indirimleri inceleme imkanı sağlamaktadır. Şok market hafta sonu indirimleri de es geçilmemesi gereken kampanyalarla dolu. Hazırlanan kataloglar verilen süre boyunca geçerli olmaktadır. Bu nedenle özellikle ürünleri satın almak isteyenler en yakın şubeye ulaşım sağlayarak belirlenen fiyatlar üzerinden satın alma işlemi yapabilirler.

Ocak Ayı Aktüel Katalogları
Dekorasyon ürünleri, elektronik eşyalar, gıda, temizlik ürünleri, oyuncaklar ve daha pek çok farklı ürün seçeneğinde düzenlenen şok kampanya fırsatları ihtiyaç duyduğunuz her durumda daha uygun fiyatlar ile ürünleri satın alma imkanı sağlar. Kullanıcılar ihtiyaç duydukları her durumda indirimlerden yararlanabilmek adına katalogları takip etmelidir.

Katalogları ulaşmak istediğiniz her durumda site üzerinden yapacağınız incelemeyle en güncel katalog seçeneklerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Farklı kategorilerde hazırlanmış olan ürün seçenekleri için bir hafta boyunca geçerli olacak fiyat seçenekleri belirlenmektedir. Hazırlanan kataloglar özellikle markette yer almayan çok sayıda farklı ürün seçeneğini hafta boyunca ulaşmanızı sağlamaktadır.

6 Ocak’ta hangi ürünlerin indirim reyonlarına gelmesini isterdiniz?

Şok market 10 Ocak aktüel ürünler kataloğu

Etiketler:

Şok market 10 Ocak aktüel ürünler kataloğu Konusuna 19 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Altay Paksoy dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler. 2018 yılı kampanyaları da bir an önce gelsin.

 2. Avatar Yusuf Ozan Yurteri dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 3. Avatar Birgen Güvener dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

 4. Avatar Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

 5. Avatar Kevser Portakal dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 6. Avatar Ulaş Can Okan dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 7. Avatar Kurtbey Canbağı dedi ki:

  Türkiyede en büyük kampanyaları ve indirimleri haber veren siteler içinde en beğendiğim sitedir aktuelurunlerde.com bu çizginizi sakın bozmayın

 8. Avatar Kubilay Gödek dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler. 2018 yılı kampanyaları da bir an önce gelsin.

 9. Avatar Taner Yay dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 10. Avatar Rafi Akaş dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 11. Avatar Bedia Özgenoğlu dedi ki:

  Aktüel ürünler sayfasına bize bu denli hizmet ettiğinden ötürü teşekkürler ederiz bim program bim bu hafta nelerde sürpriz yapar acaba

 12. Avatar Çağın Egin dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 13. Avatar Muhammet Mustafa Turul dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 14. Avatar Kadir Anıl Özgezgin dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 15. Avatar Nazlı Özüm Nişancı dedi ki:

  Bim aktüel her hafta cuma günleri tüm marketlere indirimli ürünleri dolduruyor ve ben her hafta da indirimli ürün bulamıyorum. Millet kapıda mı bekliyor nedir ya?

 16. Avatar Öznur Çulhaoğlu dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 17. Avatar Örgün Gökhan dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 18. Avatar Çilem Akçay dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 19. Avatar Osman Emre Maldar dedi ki:

  Bim market diğer marketlerden daha kaliteli ve daha iyi ürün getiriyor abisi, bim aktüel ürünler kataloğu gelse de neler var görsek

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status