Şok market 7 Şubat 2018 indirim kataloğu

1 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 4.957 kez okundu.

Şok aktüel market ürünlerinin bu haftaki 7 Şubat 2018 ile 14 Şubat 2018 Çarşamba günleri arasında tüm market şubelerinde eşzamanlı olarak müşterilerin beğenisine sunulacak olan indirimli ürünlerin içinde yok yok. En başta evin ihtiyaçları için Şok market yeter de artar diyelim ve Arzum marka Prochopp Eco doğrayıcının geleceğinden haber verelim. 600 W gücü, 1 litre kapasitesi ile tüm işlerinizde faydalanabileceğiniz muhteşem bir üründür. Tek kademeli hız ayarı ile dilediğiniz hızda kullanabileceğiniz doğrayıcının paslanmaz çelikten mamül olduğunu da hatırlatmak isteriz. Ayrıca ürünün kaymasını önleyecek ayakları da mevcut olup Arzum Doğrayıcı 3 yıl garantilidir. Doğrayıcı fiyatlarına bakıldığında gayet cazip olması fiyatının da 74,90 TL olduğuna dikkat çekeriz. Diğer bir mutfak ürünü de Şok aktüel marketlerinin artık her hafta getirmeyi huy edindiği Sinbo elektrikli ev aletlerinden bir ürün. Bu kez de Sinbo Tost Makinesi geliyor. Yanmaz ve yapışmaz yüzeyi ile ızgara köftelerinizi en sağlıklı biçimde pişirmenizi sağlar. Kablo saklama yuvası sayesinde ayağınıza dolaşan kablolar olmayacak. Dik durması için geliştirilmiş aparatı ile Arzum tost makinesi termostatı ve ikaz düğmesi ile de aradığınız bir ürün. 2 yıl garantili olan makineyi dilerseniz taksitli olarak da alabilirsiniz.

Şok 7 Şubat 2018 Çarşamba indirim kataloğu

Şok bu hafta kampanyalarında çok amaçlı mutfak dolabı var. Mutfak dolabı Şok aktüel indirimli ürünlerinde en çok istenen ürünlerin başında geliyor. 44 cm uzunluğu ile metal kulpları ile de parlak suntalardan imal edilmesi de dayanıklı ve kaliteli bir ürün olduğunu gösteriyor. Şok saklama kabı plastik ürünlerden geliyor bu kez. Cam saklama kabı isteyen Şok müşterilerine geçtiğimiz hafta istedikleri ürünler gelmişti. Bu hafta da plastik saklama kapları var. 3’lü saklama kaplarının her biri farklı kapasitededir. Kampanyalı ürünün fiyatı 9,95 TL olarak ilan edildi. Saklama kavanozları da dikkat çekiyor. Turşu ya da diğer kışlık gıdalar için alabileceğiniz 1500 CC’lik 3 kavanozu sadece 7,95 TL’ye satın alın. Desenli tuzluk, Elis LAV büyük boy kase 6,95 TL’ye satılmaya başlanıyor.

Şok aktüel 7 Şubat 2018 indirim kataloğu

Türkiye’nin en büyük marketler zinciri arasında yer alan Şok Aktüel marketlerinde 7 Şubat 2018 Çarşambadan itibaren 14 Şubat 2018 Çarşamba ya dek sürecek indirimli ürünler kataloğunda 2 sayfada 26 santim ve 3 milim kalınlığında granit tava sadece 24,90 TL’ye satışa sunulurken granit karnıyarık tencere 26 santim ebatında 3 milim kalınlığında olan bu ürün ise 39,90 liraya satışa sunuluyor. Şok Markette Tüm ürünler 6 eşit taksitte tüm kredi kartlarına sağlanan bu kolaylığı siz değerli müşterilerimiz istedikleri anda kullanabilirler. Granit derin tencere 22 santim genişliğinde ve 3 milim kalınlığında olan çorba tenceresi 39,90 tl ye satışa sunuldu.

Yorgan örtüsü koltuk örtüsü ve diğer battaniye türlerinde ne indirimli ürünler gelirken özellikle dikkat çeken Buldan koltuk örtüsü 170 x 210 santim ebadında Dört tarafı salçkalı olarak üretilen bu ürünü Şok Market’in tüm şubeleri 7 Şubat çarşamba günü satışa sunuyor. 12,90 TL’ye satılacak olan koltuk örtüsü ne kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Paşabahçe çay ve pasta takımı arayanlar için indirimli bir kampanya başlatıldı 6 çay bardağı 6 çay tabağı 6 pasta tabağı ve 1 ayaklı pasta servis tabağı ile misafirlerinize ikram edeceğiniz çay ve kahveler artık zor olmayacak. Çünkü Paşabahçe çay ve pasta takımı sayesinde misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceksiniz. Çocuklar için vazgeçilmez aparatları makaralar ya da su kapları. okula giderken sade su ile doldurulmuş mataraları çok fazla aramanıza gerek yok çünkü Şok markette bu hafta farklı renklerde 730 CC Detoks matara var geldi. Her biri 7,95 TL’ye satılacak olan mantarları kaçırmamanızı öneriyoruz. Bu ürünler sınırlı sayıda geldiği için indirimli kampanya başlar başlamaz bütün şok şubelerine en önce giden siz olmalısınız. oyuncak mutfak seti 26 parçadan oluşan bu muhteşem sert kız çocukları için bulunmaz bir ürün 29,90 tl ye satılmaya başlanacak olan oyuncak mutfak setini hediye olarak da alabilirsiniz. ayrı erkek çocuklar Için güzel bir plan olan Mini Metal Çek bırak araba sadece 6,95 TL’den satışa sunuldu. Şok Aktüel Ürünler kataloğunda yer alan diğer ürünleri de siz inceleyebilir, diğer marketlerin indirim katalogları ile kıyaslama yapabilirsiniz size en uygun olan Ürünü almak artık size düşüyor.

Şok market 7 Şubat 2018 indirim kataloğu

Etiketler:

Şok market 7 Şubat 2018 indirim kataloğu Konusuna 10 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Kadirr Özdinçer dedi ki:

  indirimlerin devam etmesini bekliyoruz. yetkililer duyun sesimizi

 2. Avatar Fatma Büşra Karabıyıklı dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 3. Avatar Nazım Orhun Baturalp dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 4. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 5. Avatar Ecem Özgül dedi ki:

  güncel kampanyalar ile broşürlerin ne zaman yayınlanacağını da bir hafta önceden haber verseniz ne iyi olurdu

 6. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Torpido gözünü dolduracak ürünler bekliyoruz tüm marketlerden ve mağazalardan. Takipteyiz bakın bekliyoruz.

 7. Avatar Fatma Hilal Kesbiç dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 8. Avatar Yiğit Yurtsever dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 9. Avatar Nurseli Ruşan dedi ki:

  Yapılan güncel çekilişlerin de duyurulmasını bekliyoruz

 10. Avatar Güney Kunter dedi ki:

  Bim aktüel her hafta cuma günleri tüm marketlere indirimli ürünleri dolduruyor ve ben her hafta da indirimli ürün bulamıyorum. Millet kapıda mı bekliyor nedir ya?

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status