TEKNOSA’da Yılbaşı Kampanyası: 300 TL indirim

31 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 2.774 kez okundu.

Teknosa indirim kampanyaları Yılbaşında da devam ediyor. 2018 Teknosa kampanyası ile televizyonlarınızı yenilemek isteyeceksiniz ayrıca akıllı telefonlarınızı da yenilemeniz için müthiş bir indirim var. Ülkemizin en büyük teknoloji mağazası olan Teknosa’nın yılbaşı yeni indirimi ile diğer mağazaların kampanyalarından bir adım daha önde olacaksınız. Full HD ve UHD televizyonlarda başlayan kampanyaların dışında sizlere bir sürprizimiz daha var. Teknosa resmi inernet sitesinde ya da Teknosa mağazalarından yapacağınız 3000 TL ve üzeri televizyon alışverişlerinizde, akıllı telefonlar 300 TL indirimli olarak veriliyor.  Teknosa 300 TL indirim kampanyası 1500 TL ve üzeri akıllı telefonlarda geçerli olacaktır. Daha düşük fiyatlı akıllı telefonlarda bu indirim uygulanmayacaktır. Ayırca tüm kredi kartlarına 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajı ile bu alışveriş kampanyasını kaçırmayın.

Teknosa yılbaşı kampanyalarının ardından bu yıl içinde Ocak ayından itibaren yeni indirim kampanyalarını uygulamaya devam edecek. Biz de aktuelurunlerde.com olarak bu indirimleri günler öncesinde sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Kampanya dahilinde Full HD ve UHD Led TV’lerin Samsung, Vestel, Philips ve LG markalarında geçerli olacaktır. Televizyon indirim kampanyalarını Teknosa yapar, aktüel ürünler ve fırsatları sizlere herkesten önce duyurmaya özen gösteren bizler de bu ve benzer indirim kampanyalarını, güncel çekilişlerini sizlere duyurmayı sürdüreceğiz.

Teknosa hangi kampanyalar var diye soranlar için birkaç güncel kampanyayı daha sizlerle paylaşalım. Teknosa küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde yüzde 30 indirim kampanyası başlattı. Kampanyaya dahil olan ürünler için teknosa.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Teknosa yazıcılarda yüzde 18 KDV indirim kampanyası da bugün saat 23:59’a kadar devam edecek. Tüm kampanyalar için bizden ayrılmayın.

TEKNOSA’da Yılbaşı Kampanyası: 300 TL indirim

Etiketler:

TEKNOSA’da Yılbaşı Kampanyası: 300 TL indirim Konusuna 5 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Ömer Buğra Alparslan dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 2. Avatar İsmail Umut Anık dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

 3. Avatar Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 4. Avatar Yaşar Emre Tunçay dedi ki:

  aktüel ürünlerde en iyi site burası ya

 5. Avatar Halit Can Mert dedi ki:

  Aktüel ürünler sayfasına bize bu denli hizmet ettiğinden ötürü teşekkürler ederiz bim program bim bu hafta nelerde sürpriz yapar acaba

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status