Vakıfbank’ın bu kampanyası ile 80 TL cepte

23 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 3.903 kez okundu.

Vakıfbank’tan dev kampanya, fatura ödeme talimatı otomatik olarak verdiğinizde Vakıfbank size 80 lira hediye ediyor. Siz de VakıfBank müşteri Sizsiniz banka hesaplarınız be Word Kredi kartlarınız ile fatura ödemelerinizi otomatik olarak yaptığınızda hem otomatik ödeme için 10 TL hediye olmak üzere toplamda 8 otomatik ödeme talimatınız için 80 lira değerli parapuan kazanıyorsunuz.

VakıfBank’ın 80 TL hediye kampanyası 28 şubat 2018 tarihine kadar devam edecektir. Kampanyanın detayları baktığımızda kampanyaya hemen katıl butonu kullanarak dahil olabilirsiniz. kazanmış olduğunu World Para puanlar kredi kartı hesabınıza 16 Mart 2018 tarihine kadar yüklemiş olacaktır. verilen otomatik ödeme talimatları ne 12 ay içinde iptal edenlerden para puanlar tekrar geri alınacak. Yani kısaca otomatik ödeme talimatları en az bir yıl devam etmek zorundadır.

Para puanlar 15 Ocak 2018 öncesi yapılan otomatik ödeme talimatlarında geçerli değildir. Otomatik ödeme talimatları mobil uygulama üzerinden, internet bankacılığı üzerinden ya da telefon bankacılığı vasıtası ile yapabileceğiniz gibi banka şubelerinde yapabilirsiniz.

Vakıfbank’ın bu kampanyası ile 80 TL cepte

Etiketler:

Yorumlar

Henüz bu konuya yorum yapılmamış. İlk yorumu hadi sen yapsana..

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status