Vodafone uçak bileti çekiliş kampanyası

31 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 1.079 kez okundu.

Vodafone uçak bileti çekiliş kampanyası tüm hızıyla devam ederken, iletişim cihazları ile ilgili yaptığı çekiliş ve kampanyaları ile 2018 yılında da en çok konuşulan şirket olmaya kararlı gibi görünüyor. Vodafone uçak bileti çekiliş kampanyasına katılmak için yapmanız gereken aslında çok basit. Vodafone internet sitesinde yer alan www.vodafone.com.tr/neresiburasi bölümüne girerek size gösterilen videoyu izledikten sonra ora ile ilgili size sorulan sorulara doğru yanıt vermeniz gerekiyor. Daha sonra formu doldurarak çekilişe katılıyorsunuz. 28 Şubat 2018 tarihine kadar devam edecek çekiliş kampanyasında şansınızı artırmak için birden fazla defa girmek isteyebilirsiniz. Ancak çekilişe katılmak için yalnızca tek hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone tarafından gerçekleştirilecek olan çekiliş kampanyası için katılımlar 03.01.2018 (00:01) – 28.02.2018 (23:59) tarihleri arasında olacak.

Çekiliş sonucunda 5 kişi 4.000,00 TL’lik istenilen güzergâhta kullanılabilir uçak bileti kazanacak olup, burada verilen uçak biletlerini talihliler dışında kimse kullanamaz. Biletler satılarak paraya dönüştürülemez. Bu konulara katılımcıların azami ölçüde dikkat etmesi gerekiyor. Biletlerin en son kullanım tarihi 15.06.2018’dir. Bu tarihe kadar kullanılmayan biletler geçersiz sayılacaktır.

Çekiliş 07.03.2018 tarihinde İstanbul’un Şişli ilçesinde saat 11:00’de yapılacak ve noter gözetiminde yapılacak çekilişi Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. organize edecektir. İsteyenler noterli bu çekilişi canlı olarak izlemek üzere çekiliş mahalline gelebilecek.

Vodafone uçak bileti kampanyası çekilişi sonuçları 9 Mart 2018 tarihli Milliyet Gazetesi ile Türkiye’nin indirim ve kampanyalar sitesi aktuelurunlerde.com’da da yayınlanacaktır.

Çekiliş kampanyasına katılım ücretsiz olup katılımcılardan çekiliş sonrası istenmesi durumunda verilecek bilgilerin güncel ve doğru olması katılımcının sorumluluğundadır.

Vodafone uçak bileti çekiliş kampanyası

Etiketler:

Vodafone uçak bileti çekiliş kampanyası Konusuna 5 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Maisam Kişin dedi ki:

  Boyner indirim kupon kodlarını günceller misiniz? Hediye kupon koduna ihtiyacım var da.

 2. Avatar Aslı Nur Kefal dedi ki:

  Boyner indirim kupon kodlarını günceller misiniz? Hediye kupon koduna ihtiyacım var da.

 3. Avatar Ajlan Özakyol dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 4. Avatar Kuntay Urgancı dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler. 2018 yılı kampanyaları da bir an önce gelsin.

 5. Avatar Halim Aral dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status